GENEL BAKIŞ
Delphi'nin Büyüsüne Kapılın

Sakinleş, Bağlan ve Yenilen

Delphi Apart yaz sezonunda sizi bekliyor. Sizi  misafirperverliğimizle tanıştıralım ve şımartalım. Bu eşsiz güzellik, zarafet, egzotik cazibe ve sıcaklık tatiline hoş geldiniz. Delphi Apart 2022 yılı yaz aylarında hizmet vermeye başlamıştır.

1+1 Apart konseptli daireler, Geniş ve Yemyeşil bahçelerle çevrilidir ve Dilerseniz, Balkonlu Apartlarda serin yaz akşamlarının keyfini sürebilirsiniz. Apart odalar ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Delphi Apartta çocuklar ve yetişkinler için açık yüzme havuzu bulunmaktadır.
Delphi Apart'ın odaları lüks  mobilyalar ve taş duvarlarla dekore edilmiştir. Sessizliğin için kaybolacağınız, derin bir uyku ile huzur bulacağınız Klimalı odaların her biri, uydu kanallarını gösteren düz ekran TV ve oturma alanı ile donatılmıştır. Odalarda ihtiyacınız olan her araç gereç ve her türlü donanım bulunmaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizi muhafaza edebileceğiniz buzdolabı mevcuttur.

Konuklarımız odalarında, sunduğumuz imkanlardan diledikleri gibi yararlanırken, gün boyunca havuzun ve eşsiz Karaincir Koyu'nun keyfini çıkarabilir veya yemyeşil bahçelerde dinlenebilirler.

Datça'nın En özel Koyunda yer alan Delphi'nin, doğal yaşam ruhunu hissedebilmeniz için bizleri ziyaret etmeniz yeterli.

Biz bir bütünün
parçalarıyız

24 odalı apartımızda gelen misafirlerimize dinlendirici ve huzurlu bir tatil garantisi sunuyoruz. Odalarımızda ücretsiz internet, klima, 24 saat sıcak su, buzdolabı, uydu yayınlı tv, deniz manzaralı balkonlar, verandalı bahçe ve mutfak bulunuyor.
 Tatil için mehtabın dolunay zamanını seçtiyseniz, her gece gökte gümüş bir tepsi gibi parlayan ay ışığı altında yürüyüş yapmayı sakın ihmal etmeyin. Datça Yarımadasındaki tatiliniz boyunca masmavi deniz sizden yalnızca birkaç adım uzaklıkta olacak ve siz denize birkaç adım uzaklıkta iken Karaincir Datça Delphi Apart Otel tüm olanaklarıyla tatilinizi daha keyifli hale getirebilmek için yanınızda olacak..